anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

paulina napisał(a):

Michał już masz plus jak nie wiem co bo lubisz Myslovitz :D


Taki sentymentalny powrót do lat młodości miałem wczoraj http://klubkm.pl/forum/images/smilies/msn-wink.gif

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

piękne wspomnienia związane z ich piosenkami.....ach ale miło sie zrobiło ;)
masz jakieś fotencje z koncertu

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Wolałem nie barć sprzętu, mimo wszystko bardzo nieporęczny bywa na takich imprezach, a kompaktu zwyczaje zapomniałem :] nagrałem jeden kawałek na kom ale jeszcze go nie obejrzałem i nie wiem czy cokolwiek z tego wyszło

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Tjudno a z kom to nie liczyłabym na zbyt wiele

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Wolałem nie brać sprzętu, mimo wszystko bardzo nieporęczny bywa na takich imprezach,


Nieporęczny bywa...kiedyś ;) (w ubiegłym stuleciu na podajże ostatnim Jarocinie'91) zmieniałem slajd w praktice: czynność pod kurtką musiałem zrobić, bo kaseta filmu była rozszczelniona przeze mnie wcześniej w ciemnych czeluściach WC w celu wyciągnięcia początku filmu. Pozostałe okoliczności to gęstwa tłumu, którego nie chciałem opuścić z powodu dogodnego umiejscowienia blisko sceny a kilka metrów ode mnie pogo się odbywało w rytm "Defektu Mózgu"...Ryzykowałem więc (nie-)spodziewany cios czyjegoś szalonego odnóża i nawet nie wiedziałbym od kogo...ale co to jest wobec wieczności i czego się nie robi dla ujęcia ;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Tomku ty nawet dla zdjęcia ciosy przyjmowałeś nie no szacunek....z reguły na koncertach dziwne nieskoordynowane ruchy odchodzą ;)
I tak zglądam a tu cisza na forum wiadomo piątek...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Jakbym był przyjął to bym chyba tych słów nie pisał...warzywa nie piszą ;)
Obowiązuje zasada "ciche piątki"? Słyszałem o różnych dniach np u kobiet ale do cichych chyba nie należą :)
PS. wpadnę chyba na sąsiednią wyspę do klienta i po cos do zszamania żebym jutro nie musiał zrywać i jechać z rańca a potem postaram się jeszcze pokrzyczeć ;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

ciche piatki.....
a u kobiet te dni nie należą do cichych na pewno tzn Ja tak Mam...
Jaka pogoda u Ciebie...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Słonecznie do bólu źrenic...ale to za kołem polarnym więc średnio grzeje.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

U Mnie też słonecznie z tym że grzeje ;)
takiego mam lenia że nawet nie chce z domu wypełznąć a powinnam popykać zdjątka coby galerie odświeżyć :rolling_eyes: