anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Przed południem miałem tak ale że już prawie polarny góral jestem to przepowiedziałem że będzie lepiej ;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Wiem że przyzwyczaiłeś sie do tych widoków ale musze napisać że pięknie tam :)
nawet w taką pogode

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzisiaj się zastanawiałem jaka kartę muszę kupić (jak już będę miał lustro cyfrowe) na jeden wypadzik po okolicy... :)
Po powrocie z wczasów w czerwcu planuję zrobić sobie weekendowy objazd okolicy aż paliwa braknie i nocleg, gdzie popadnie nawet na "leśnym" parkingu. Pisze w cudzysłowiu leśny, bo jak już jestem gdzieś pod normalnych gabarytów europejskich drzewem to mam ochote się do niego przytulić czasem ;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Ja osobiście używam 4 gb SanDisk extreme III

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

A na ile "osobiście" pstrykniętych zdjęć starcza? W jakości ca. na monitor i odbitkę albumową 10x15?

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Wg. instrukcji 4GB karta mieści 1307 fot w rozmiarze standard, 969 - wysoka, 198 RAW+JPG, 250 RAW...
W tej chwili w aparacie mam 2GB kartę i zgłasza miejsce na 129 RAW-ów natomiast z doświadczenia wiem, że mieści nieco więcej...
Dane dotyczą oczywiście A200...



Tomek69N napisał(a):

w ubiegłym stuleciu na podajże ostatnim Jarocinie'91 (...)

(nie-)spodziewany cios czyjegoś szalonego odnóża i nawet nie wiedziałbym od kogo...



Mogło to być moje odnóże na przykład :smileymrgreen:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki dobry człowieku za odpowiedź. To byłeś wtedy jak wymieszali po społu muze ? wtedy puścili Defekt jako "support" do Balkan Electric...szkoda było patrzeć jak ci drudzy obrywają za głupotę organizatorów...na szczęście potem wypuścili Walk Away co tak podgrzali lekko po jazzowemu jak lubię i się nawet punkami zakręciło :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

to może mi cztery giga styknie na jeden "wypad za miasto" ;)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

To byłeś wtedy jak wymieszali po społu muze ?



Oj byłem, byłem...
To były czasy! :smileyhappy:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

...prysznice z latającymi "kotarami" na wietrze z podgrzewaną w kotle parowozu wodą :) ale tam sie fajnych scen działo ;)