anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
grzechoslaw
Początkujący

Czołem!

Przeglądam to forum od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zdecydowałem się dołączyć, pomimo, że na KKMie jestem już od pół roku. Późno, ale nareszcie ;) Dzięki KKMowi i ludziom tam obecnym zdobyłem wiele cennego doświadczenia, dlatego staram się jak najbardziej poszerzać horyzonty w tej materii. ;)

profile.country.pl_PL.title
jmw.w-----
Nowicjusz

witam wszystkich przybyłych :c22 :c20

nemi-----
Początkujący

Witam serdecznie!
Wczoraj zarejestrowałem się na forum, a od kilku tygodni posiadam Sony Alfa500 z dwoma obiektywami kitowymi 18-55 i 55-200 (mój pierwszy aparat DSLR).
Jestem całkowitym amatorem, więc na razie pewnie będę głównie czytał :).

Pozdrawiam,
nemi

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj, nemi, i miłej lektury :c44 :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

nemi napisał(a):

Witam serdecznie!
Wczoraj zarejestrowałem się na forum, a od kilku tygodni posiadam Sony Alfa500 z dwoma obiektywami kitowymi 18-55 i 55-200 (mój pierwszy aparat DSLR).
Jestem całkowitym amatorem, więc na razie pewnie będę głównie czytał :).

Pozdrawiam,
nemi



Witaj http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif
A dlaczego masz tylko czytać? Pytaj, wstawiaj zdjęcia, spotykaj się i komentuj (przecież jakieś zdjęcia Ci się podobają a jakieś nie - pisz o tym - przecież nawet obraz Matejki czy van Gogha uznany za arcydzieło może się nie podobać ;) , nie potrzeba do jego oceny być malarzem). Po prostu bądź uczestnikiem forum. Tu są suuuuper ludzie.

nemi-----
Początkujący

piotruso napisał(a):

Pytaj, wstawiaj zdjęcia, spotykaj się i komentuj
Tu są suuuuper ludzie.


Co do ludzi - nawet chwilę nie wątpiłem ;) .

A co do spotkań, to z miłą chęcią - widziałem, że jest organizowane spotkanie w Jachrance, były warsztaty w studio... Ale nie mogę znaleźć informacji na jakich zasadach to się odbywa - przyjść może bezpłatnie każdy (nigdzie nie znalazłem gdzie trzeba wpłacić pieniążki i ile)? I czy totalny amator jest mile widziany, czy lepiej mieć już jakąś praktykę? Bo ja praktyki nie posiadam... Tylko teoria (przeczytałem od deski do deski Szeroki Kadr Nikona, nauczyłem się panoramowania ze strony Sony i... tyle).

Po pierwszych 15 minutach posiadania aparatu zrobiłem zdjęcie o jakim zawsze marzyłem mając Canona S3 IS (i nigdy się nie udało) ...i chyba połknąłem bakcyla. Wiem, że kadr jest do niczego, bo technicznie lepiej by było, żeby auto było z prawej strony, ale w żaden sposób tej fotki nie obrabiałem.

Jak nabiorę śmiałości i zgromadzę trochę fotek, to na pewno będę chciał przeczytać konstruktywną krytykę :) . Ale póki co - będzie nauka.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj nemi ponownie.
Jesteś użytkownikiem aparatu Sony alfa, jesteś członkiem Fotoklubu - masz prawo do uczestnictwa we wszystkich imprezach organizowanych dla klubowiczów. Jedynym kryterium jest kolejność zgłoszeń (chyba, że ogłoszeniu napisano inaczej). Jeśli jest odpłatność - to wszystkie szczegóły są zawsze podane w pierwszym poście informacyjnym.

Fajnie, że zrobiłeś zdjęcie o którym marzyłeś (nie jest doskonałe, ale... jest). Ale najlepiej gdybyś otworzył własną galerię i tam wstawiał zdjęcia. Tu nie jest miejsce na komentowanie, tu się witamy. W galerii dowiesz się co o Twoich zdjęciach sądzą inni i co zrobić, by były lepsze. Na plenerach również ;)
A więc zapraszam do komentowania zdjęć i do założenia własnej galerii (pamiętaj - w galerii nie tylko się chwalimy swoimi dokonaniami, ale również uczymy).

------------------------------
fotoamator
wojttexx
Początkujący

Witam Wszystkich. Forumowiczów, oraz Moderatorów .

Fotografowaniem, " tak na poważnie " zajmuję się zaledwie od 1 roku. Więć można powiedzieć że jestem amatorem w tych sprawach :D

Pozdrawiam Wszystkich i życzę samych dobrych zdjęć :)

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

witam na forum :nauseated_face:

profile.country.en_PL.title
Yac-----
Początkujący

A to i ja się w końcu przywitam :c37
Szczęśliwy posiadacz A500 od 9ciu miesięcy 8-) Z początku odwiedzałem tylko KKM, teraz tutaj też zaczynam. I zapowiada się na częstsze i dłuższe zagoszczenie tutaj :D