anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Yac napisał(a):

A to i ja się w końcu przywitam :c37
Szczęśliwy posiadacz A500 od 9ciu miesięcy 8-) Z początku odwiedzałem tylko KKM, teraz tutaj też zaczynam. I zapowiada się na częstsze i dłuższe zagoszczenie tutaj :D


:c39

profile.country.en_GB.title
slipknot1-----
Początkujący

Witam wszystkich, na forum zarejestrowałem się kilka miesięcy temu, ale do tej pory byłem tylko czytelnikiem :) Od maja posiadam a500, i forum traktuje "dydaktycznie", bo jest się czego uczyć ;)

:c10

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

:c39

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

SIemanko wszystkim nowo przybyłym :c39

Potfur
Początkujący

Witam serdecznie! Zarejestrowałem się niedawno na forum, lecz czytam/przeglądam nie od dzisiaj. Mam na imię Tomasz, jestem posiadaczem A300 ze skromnym osprzętem. Z czasem postaram się wrzucić coś do galerii, ciągle się uczę lecz efekty przeważnie mnie nie zadowalają. Na ile czas pozwala staram się pstrykać. Mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na dłużej i czynnie będę brał udział z życiu tej społeczności. Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif
Witamy wszystkich tym staropolskim zwyczajem.
Miło, że forum się rozrasta i przybywa uczestników.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witam wszystkich nowych fotoklubowiczów :c37

Zachęcam do czynnego uczestnictwa w życiu forum... i oby do zobaczenia na plenerze :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
Roby-----
Początkujący

Witam wszystkich :c37
Od dawna jestem użytkownikiem sprzętu Minolty, a obecnie Sony i co więcej jestem z tego sprzętu zadowolony :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Roby napisał(a):

Witam wszystkich :c37
Od dawna jestem użytkownikiem sprzętu Minolty, a obecnie Sony i co więcej jestem z tego sprzętu zadowolony :thumbsup:


Na tym forum, większość jest zadowolona ze swego sprzętu :c20
Witaj Roby wśród nas :c37

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

slipknot1 napisał(a):

Witam wszystkich, na forum zarejestrowałem się kilka miesięcy temu, ale do tej pory byłem tylko czytelnikiem :) Od maja posiadam a500, i forum traktuje "dydaktycznie", bo jest się czego uczyć ;)

:c10


Adaś? :smileyhappy:


Roby napisał(a):

Witam wszystkich :c37
Od dawna jestem użytkownikiem sprzętu Minolty, a obecnie Sony i co więcej jestem z tego sprzętu zadowolony :thumbsup:


Witaj, fajnie że dołączyłeś :-)