anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VIII Spotkanie plenerowe Foto / Wideo Sony

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

VIII Spotkanie plenerowe Foto / Wideo Sony

Witajcie! :c21

Serdecznie zapraszam :c73 na VIII spotkanie plenerowe :c51 oraz http://img405.imageshack.us/img405/7385/wideoklub.jpg.



Tym razem spotkamy się w Pałacu Czarny Las, który oddalony jest 30 km od Częstochowy.

http://imageshack.us/a/img833/6070/czarnylas5.jpg


Dokładny adres hotelu:

Hotel Pałac Czarny Las
Czarny Las 8
42-289 Woźniki koło Częstochowy
Tel: 0 34 35 73 078
Fax: 0 34 35 21 009
recepcja@czarnylas.pl
http://www.czarnylas.pl



Kilka spraw organizacyjnych:

1. Plener klubowy organizujemy w dniach 26 – 28 października 2012 r.
2. Całkowity koszt pobytu za każdą osobę 120 zł brutto.
3. Liczba miejsc: 70 osób
4. Do dyspozycji mamy pokoje 2 oraz 3-osobowe.
5. Organizatorzy proszą o niekontaktowanie się w sprawie pleneru bezpośrednio z recepcją hotelu.
W sprawach organizacyjnych związanych z pobytem, proszę o kontakt z Agnieszką Wolską, tel. kom. 534 799 992. Dziękuję.
Pokoje zostaną przydzielone po przekazaniu na miejscu kwoty 120 zł i zameldowaniu się w recepcji. Ewentualne zamiany miejsc wyłącznie we własnym zakresie po dokonaniu formalności.

Zapisy.

1. Zapisy rozpoczniemy wieczorem 7 października ( zostanie założony nowy temat ).
Z uwagi na konieczność przekazania obsłudze hotelu listy gości, zapisy zamykamy 14 października 2012 r o godz. 23.00.
2. Zaproszony jest każdy zarejestrowany Użytkownik Forum Sony, który przystąpił do :c56 lub HANDYCAM Klubu przed 1 października 2012r.
3. Agenda pleneru, zostanie ogłoszona wkrótce w tym wątku.
Plan proponowanych zajęć VIII spotkania plenerowego foto / wideo Sony, został zamieszczony pod linkiem: https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=17&t=13731.

http://imageshack.us/a/img9/6455/czarnylas.jpg



W tym wątku proszę o zadawanie pytań dotyczących VIII pleneru Foto i Wideo Klubu. :c44

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
176 ODPOW. 176
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Irene napisał(a):

grupóweczka będzie jeszcze dziś :thumbsup:



To gdzie ta zbioróweczka?



A jest tu.

P.s.
I znowu nie zdążyłem.

profile.country.en_GB.title
jantaris
Nowicjusz

Oczywiście!!, Dziękuję :c22

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Dzięki wszystkim za mile spędzony czas, rozmowy i wiele innych rzeczy. RASTX'owi i Agnieszce za organizację i nie tylko :c20. Foto Team'owi za sprzęcior, teraz i wcześniej i na wieki wieków :nauseated_face: .

Bardzo chciałbym jeszcze podziękować osobom będącym na WHATS NEXT'owej prezentacji - mam nadzieję, że się podobało

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

trebor napisał(a):

mam nadzieję, że się podobało

No pewnie! :c4
Zaczęliście, jak u Hitchcocka: trzęsieniem ziemi (znaczy pokazem Bambiego), a potem napięcie rosło :c20
Ale i tak uważam, że zdjęć było za mało!

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
ania.s
Początkujący

trebor napisał(a):

Bardzo chciałbym jeszcze podziękować osobom będącym na WHATS NEXT'owej prezentacji - mam nadzieję, że się podobało


bardzo :c97

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Udało się jakoś wrócić do rzeczywistości, więc kolej na mnie. 8-)

Było mi bardzo miło zobaczyć Wasze mordki, pogadać, pofocić, pośmiać się - szkoda, że tak krótko! Bardzo Wam dziękuję za spotkanie.

Pozwolę sobie na jeszcze garść podziękowań - dla osób, którym się chciało, które były tam dla nas, które dzieliły się wiedzą, poświęcały nam czas i uwagę. Niniejszym w imieniu swoim, choć mam nadzieję, że również pozostałych uczestników pleneru dziękuję:

Staszkowi Puszczyńskiemu
Tomkowi Maciejewskiemu
Michałowi Bogacińskiemu
Pawłowi i Krzyśkowi z Eizo
Łukaszowi i Robertowi z Broncoloru
Krzyśkowi z Vaio
Markowi, Romkowi i Wojtkowi z Sony
całemu Fototeam'owi Sony - nasze są te Świrusy!

Specjalne podziękowania - za poświęcony czas i serce - dla osób, które to wszystko ogarnęły, przygotowały i jeszcze miały siłę się do dans uśmiechać: Agnieszko, Jacku, Radku - wielkie dzięki!

Bez tych ludzi nie mielibyśmy możliwości spotkać się w tak licznym gronie, z taką ilością atrakcji i tak doskonale się bawić.

profile.country.PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

I ja dziękuję.
Wszystkim.
A zwłaszcza tym, z którymi więcej ;-)

Dzięki, Brus, za towarzystwo w drodze i nie tylko.

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący


bardzo :c97


ty to byłaś najaktywniejsza :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
jalu_63
Poszukiwacz

wydaje mi się, że powinieneś ten post umieścić tu:

Agaa napisał(a):

Drogi Krisie, czytam twoje sarkastyczne wypowiedzi pod adresem organizatorów pleneru w temacie autoryzacji zdjęć Glacy i przyznam, że jestem zaskoczona i zniesmaczona zarazem. Jako moderator tego forum powinieneś wiedzieć jakie są uwarunkowania prawne związane z wykorzystywaniem wizerunku osoby publicznej i powinieneś poinformować wszystkich publikujących, że uzyskanie autoryzacji zdjęć Glacy nie jest fanaberią organizatorów, ale leży tylko i wyłącznie w interesie forumowiczów, którzy publikują swoje zdjęcia. Sądzę, że jako osoba protegowana przez firmę Sony powinieneś powstrzymać się od swoich uwag. Glaca wyświadczył nam przysługę pozując do zdjęć podczas naszego pleneru, robiąc to NIEODPŁATNIE. Glaca skończył nad ranem w sobotę koncert w Olsztynie i przyjechał prosto z koncertu, żeby pozować dla nas. Wielu z naszych forumowiczów nigdy w życiu nie miałoby szansy uczestniczenia w takiej sesji gdyby nie inicjatywa Jacka Boneckiego i dobra wola Glacy. Czy sądzisz, że wobec tego wymagania w kwestii autoryzacji są zbyt wygórowane?
Z jeszcze większym niesmakiem czytam przykre komentarze pod adresem Jacka Boneckiego i wyraźnie brakuje mi tutaj jednego słowa "DZIĘKUJĘ" pod adresem nie tylko Jacka, ale także Roberta Nawary, Staszka Puszczyńskiego, Tomka Maciejewskiego, Rafała Wylegały, czy Michała Bogacińskiego, którzy poświęcili cały dzień i naprawdę dali z siebie wszystko, żeby poprowadzić ciekawe zajęcia. Odsłonili część swojego warsztatu, poświęcili swój prywatny czas NIEODPŁATNIE i nie doczekali się nawet miłego słowa na forum. Żenujące i smutne...



I pozwól, że też się odniosę do powyższego.

Myślę, że mylnie oceniłaś kris'a i jego intencje, mylnie oceniasz nasze przekomarzania się z kris'em. Mylnie też zakładasz, że ważne rzeczy na plenerze dzieją się za darmo. Może sesja była za darmo, ale obiekt (czyli Glaca) wiele zyskał w wymiarze materialnym, medialnym i innym. Za ekipę oświetleniową trzeba było najpewniej zapłacić, za miejsce też. Choć z naszego punktu widzenia te 120,- cośmy wyłożyli to darmo. Poczytaj posty powyżej, a zrozumiesz, że nikt z obecnych nie zachorował na "niewdzięczność".

Według mnie twoja opinia to nieporozumienie. Jak bardziej się "wgryziesz" we wszystko co piszemy i napiszemy o tym plenerze sama to dostrzeżesz.

I aby nie być gołosłownym:

bardzo dziękuję

wszystkim: organizatorom i uczestnikom

Gdy przeczytałem agendę - miałem pewne oczekiwania i to co mnie spotkało przerosło me wizje...
Za każdym razem plener wygląda inaczej i za każdym razem fajnie.
:c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4

I jeszcze jedno: nie da się o wszystkim napisać i powiedzieć, aby dotarło do wszystkich w odpowiednim momencie. Chodzi mi o różne ważne ogłoszenia organizacyjne i inne mające wpływ na to co organizator wymaga i oczekuje od uczestników. Nie czujcie się drodzy organizatorzy winni.

Na plenerze nie dotarła do mnie informacja o terminie zwrotu sprzętu i podlegałem łapance podirytowanej Thanatos. Nie przeproszę za to, że "nie słyszałem". Ale w obliczu okoliczności mam nadzieję, że szybkość mego zadość uczynienia nie budziła zastrzeżeń.
Uważam, że takie sytuacje bardziej sprawdzają uczestników niźli organizatorów.

i jeszcze jedno pytanko:
jest gdzieś jakieś ogłoszonko o tym konkursie, jakie zdjęcia, do kiedy, zasady itp.?

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

jalu napisał(a):


i jeszcze jedno pytanko:
jest gdzieś jakieś ogłoszonko o tym konkursie, jakie zdjęcia, do kiedy, zasady itp.?



Jest. Tutaj, w pierwszym poście na samym dole jako załącznik jest cały regulamin. Ale dla przypomnienia mogę napisać, że:
- konkurs trwa do końca dnia 09.11.2012 roku
- są dwie kategorie:
1. Najlepsze zdjęcie pleneru
2. Najlepszy portret wokalisty Glacy
- zdjęcia nadsyłamy na adres: info@bonecki.com
- zdjęcia powinny być w formacie 1920x1080 a wielkość pliku nie może być większa niż 1 MB (choć tu po moich wątpliwościach i rozmowie z organizatorem mogą być przyjmowane zdjęcia w innych proporcjach, nie wszyscy robili w 16x9 w poziomie; ja proponuję wysyłanie zdjęć o wysokości 1080 pix ale to trzeba doprecyzować z organizatorem)
- każda praca musi posiadać EXIF
- szczegóły konkursu w linku podanym przeze mnie.

P.s. Nie znalazłem nigdzie w regulaminie zastrzeżenia, że w konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia publikowane więc myślę, że można wysyłać zdjęcia już wstawione na forum. Ale dla uściślenia napiszę do organizatora maila z tym pytaniem.

P.s.2. Właśnie otrzymałem odpowiedź więc uzupełniam: nie ma żadnego zastrzeżenia co do zdjęć publikowanych już na forum. Zdjęcia, które już opublikowaliście możecie również wysyłać na konkurs. Jedynymi ograniczeniami są ramy czasowe (zdjęcia muszą być wykonane w czasie trwania pleneru).