anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony telefony

domini1
Początkujący

Sony telefony

Jak myślicie czy Sony robi lepsze telefony bez Ericsona? Według mnie widać zmianę, ale sam nie posiadam telefonu Sony ,a właśnie się zastanawiam nad czymś.Co polecacie?

6 ODPOW. 6
maciejas
Początkujący

ja zawsze byłem wielkim zwolennikiem telefonów marki SE i ciężko mi sie pogodzić z ich rozstaniem. a prawda taka, że żeby teraz zdetronizować samsunga, sony będzie się musiał kosmicznie napocić, a i tak nieprędko się to pewnie stanie, o ile w ogóle, w co jednak wątpię.

tomektr-----
Początkujący

Rzeczywiście szkoda, że ich drogi się rozeszły. Skojarzenie S-E zostanie chyba na zawsze. Super telefony, które działają bez zarzutu, to coś, czego w niektórych firmach znaleźć nie można. A tu? SE K700I działa mi od 4 lat i nie dzieje się z nim nic.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

tomektr napisał(a):

Rzeczywiście szkoda, że ich drogi się rozeszły. Skojarzenie S-E zostanie chyba na zawsze. Super telefony, które działają bez zarzutu, to coś, czego w niektórych firmach znaleźć nie można. A tu? SE K700I działa mi od 4 lat i nie dzieje się z nim nic.


krąży plota, że E blokował zmiany i m.in.dlatego SE/S jest tak daleko, jak się popatrzy na sprzedaż telefonów. A SE k700i to po prostu telefon. Mało, kto jest teraz takim czymś zainteresowany. Niestety..

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Korzystam z najnowszych telefonów Sony (U i Sola) i mogę wam powiedzieć, że rozłąka firm Sony i Ericsson wyszła na plus! Jakość wykonania się poprawiła, wzornictwo jest genialne (choć to zależy od gustu), parametry w stosunku do ceny znakomite no i wykorzystuje androida w 99,9% :nauseated_face:

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Ja mam Sony Xperie S telefon bardzo fajny... był :c9 po aktualizacji androida telefon wiesza się średnio 2 razy dziennie i pracuje dużo wolniej (a powinien szybciej, bo drugi rdzeń się odblokował), do tego dochodzi wada ekranu http://technowinki.onet.pl/mobile/sony- ... tykul.html jak można przeczytać w artykule Sony daje nowe telefony. Niestety w PL jest inaczej trzeba oddać telefon do serwisu i poczekać 2-3 tyg (słowa pracownika serwisu) na wymianę ekranu, oczywiście nie jest przewidziany telefon zastępczy :c8 .

justi364
Początkujący

Ja mam Sony Xperie S i jestem zadowolona, a za Ericsonem jakoś nie przepadam

_________________
ksero Kraków