anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.pl_PL.title
bartek.pospiech
Początkujący

colorful napisał(a):

:grin: :D :D

jeden problem rozwiązany, teraz jeszcze pozostaje mi znaleźć u nas herbatę klonową.



http://www.herbata-kawa.pl/ ... nie tylko klonowa maja ... a jak sie herbata znudzi to zawsze mozna kawe kupic ... no i syropy klonowe tez sa

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

kris napisał(a):

ulubioną kawę w mcD. ;)


Jestem zdecydowanie za, jak nie lubię się stołować w tego typu "restauracjach" tak kawę w McD mają na prawdę przednią :D

Creatoor napisał(a):

Tyle, że ja wykładam


a co wykładasz, że się tak niedyskretnie spytam ?
idę w końcu zrobić sobie tej kawy :D

Creatoor
Początkujący

a co wykładasz, że się tak niedyskretnie spytam ?


Przygotowanie do bezpośrednich kontaktów z ludźmi. Prywatna szkoła przygotowująca menadżerów i kierowników. Polski i psychologia.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

kris napisał(a):

ulubioną kawę w mcD. ;)


Jestem zdecydowanie za, jak nie lubię się stołować w tego typu "restauracjach" tak kawę w McD mają na prawdę przednią :D

Creatoor napisał(a):

Tyle, że ja wykładam


a co wykładasz, że się tak niedyskretnie spytam ?
idę w końcu zrobić sobie tej kawy :D


Kawa z papieru, plastiku czy styropianu to świętokradztwo. Podobnie z innymi napojami.

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

To niewiele brakło a otarłbym się o podobne przedmioty na uczelni ;) jest to związane z PR'em a zastanawiałem się właśnie nad tą specjalnością, ostatecznie wybrałem jednak nieruchomości, ale kto wie, podstawowe szkolenia w zakresie kontaktów międzyludzkich zapewne będę miał ;) w razie czego wiem gdzie mogę znaleźć korepetytora :D

Tomek69N napisał(a):


Kawa z papieru, plastiku czy styropianu to świętokradztwo. Podobnie z innymi napojami.


ja tam wykwintnym kawoszem nie jestem, dla mnie liczy się smak a nie forma podania ;)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):


Kawa z papieru, plastiku czy styropianu to świętokradztwo. Podobnie z innymi napojami.


Świętokradztwo to kawa z mlekiem, piwo z sokiem i sztuczny miód...
Zresztą gdzieś ostatnio czytałem, że prawdziwy twardziel nie je miodu. Prawdziwy twardziel żuje pszczoły...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Zaimponowałeś mi ;)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

doslav napisał(a):


Świętokradztwo to kawa z mlekiem, piwo z sokiem i sztuczny miód...


nic dodać, nic ująć
A jak zapatrujecie się na kawy rozpuszczalne ?

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Z rozpuszczalnych jak już muszę to jedynie używam typu np. Nescafe Espresso w naprawdę małej filiżance 1 łyżeczka usypana po brzegi.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

tak się wcisnę tylko nieśmiało pomiędzy kawę a żucie pszczół, że lecę na maturę i mam prośbę - trzymajcie kciuki! :)