anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

doslav napisał(a):

Mam nadzieję, że wszyscy odespali zaległości?..

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hi.gif


chyba żartujesz :smileyhappy:

jest jeszcze gorzej ;)

ale życie jest zbyt krótkie by tracić czas na spanie :smileyhappy:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

kris napisał(a):


ale życie jest zbyt krótkie by tracić czas na spanie :slight_smile:



Muszę się nie zgodzić... U mnie czas pomiędzy 3.30 a +/- 8.00 jest objęty rezerwacją na sen :smileymrgreen: No, ale ja to już stary jestem i podobno trochę p...........y :smileyhappy:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Przez nocne słonce mam całkowicie rozregulowany zegar bio. W zeszłym roku jakoś to lepiej znosiłem albo już nie pamiętam co złe było ale przynajmniej miałem zielone, spore gęste, świerki przed oknem a teraz nic, bo właściciel domu sobie po prostu ściął pięć drzew . Tu tak wolno po prostu jak jego to nie trzeba nigdzie po urzędach za zgoda chodzić nie to co u nas. reasumując: śpię kiepsko...

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Ale warunki foto masz 24h/dobę :D No i widoczki inne niż w PL więc zawsze jest coś ciekawego (dla nas przynajmniej) do pokazania...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Po jakimś czasie zaczynam się łapać na tym , że z chęcią bym jakieś normalne drzewo zobaczył...a tu same kurduple i pokręciołki ;) i tak lepiej niż na Spitsbergenie tam jak byłem jeszcze w dodatku po ciemku to już nic nie rośnie za wyjątkiem kwiatków i to krótko w roku.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tomku a zorze dosięgają do Twojego rejonu ?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dosięgają jak najbardziej, z tym że Tromso jest szczególnym miejscem , bo leży na wyspie i to otoczonej jeszcze z jednej strony lądem z dość wysokimi górami które zatrzymują ciepło przy mieście i innymi wyspami. Panuje podwyższona wilgoć co w zimie owocuje największymi opadami w regionie i zamgleniem niestety też. Często jednak jeżdże do klientów poza miasto czasem nawet i ponad 300km zrobię w ciągu dnia np. w pół drogi na południe do Narviku jest miejscowość Bardufoss - tam sa zorze nieomal każdego zimowego, ciemnego dnia ale też kilkanaście stopni chłodniej ze względu na odległość od ciepłych fiordów. Niemniej w Tromso są nieraz spektakularne pokazy natury :)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

A ja w końcu dotarłem z powrotem na forum bo 2 dniach ( :o ) bez netu... jeszcze do tego wszystkiego na studiach się zaczął sezon zaliczeniowy i co raz mniej czasu na szwendanie się z aparatem - ale to trzeba zmienić, tak więc idę na miasto ;)

Creatoor
Początkujący

Halo, koło podbiegunowe... Tomek nie śpij..

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

a propos matury jezcze - że mam zdaną to wiem nawet ja, bo przy obecnym systemie ustnego polskiego po prostu NIE DA się oblać. pytanie tylko - na ile procent zdaną? :rolling_eyes: