anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

haa się rozumie 8-)

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
Rodzyn104
Nowicjusz

Witam :c37
Jestem Artur(Rodzyn104). Na forum już trochę jestem ale dopiero teraz zauważyłem ten temat. Jestem amatorem i focę tym co w stopce. Zdjęcia robię już jakiś czas, ale na lustro przeszedłem niedawno. Wybrałem Sony ze względu na wizjer w którym się zakochałem, wygląd, możliwości i cenę. Nic się nie zapowiada żebym kiedykolwiek zmienił system.

profile.country.PL.title
Maro1234
Użytkownik

Z pewną dozą nieśmiałości jako nowicjusz witam :c37 wszystkich na tym szacownym forum !
Focę amatorsko (do kwadratu) :nauseated_face:

Pozdrawiam ! :c38

PS
Jestem z Opola - super miasta, które jest przy super dworcu kolejowym posiadającym super peron uwieczniony przez Rafiki na super focie - Rafiki, pełen szacun !!! :c22 :c22 :c22

spolpabblo1pobgg
Początkujący

Witam serdecznie wszystkich :c20
Mam na imię Paweł i pochodzę ze Złotoryi.
Czytam forum SONY od dawna ale jakoś nie bardzo się udzielałem.
Pierwsze zdjęcia robiłem w dzieciństwie zenitem dziadka, potem była długa przerwa, następnie kilka kompaktów i od paru lat jestem szczęśliwym użytkownikiem Alfy.
Z racji zainteresowania i wykonywanej pracy sporo wiem o aparatach Sony, więc w razie potrzeby chętnie pomogę ;)
Poza fotografią mam fioła na punkcie jazdy rowerem po bezdrożach oraz przemierzaniu kilometrów rzek i rzeczułek ze spiningiem w dłoni w poszukiwaniu ukochanych salmiaków :c20
Pozdrawiam!

profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

Jakiś czas już tutaj zaglądam i w końcu wypadłoby się przywitać
a więc Dadziuk wita wszystkich tutaj obecnych :c37

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Powitać :c37 wszystkich nowych użytkowników forum :c22

------------------------------
fotoamator
adek23
Początkujący

Witam, ja także dopiero przed chwilą dołączyłem. Nie mam jeszcze swojej Alfy ale jestem na dobrej drodze do kupna :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

i ja Was witam :c37

adek23 napisał(a):

Witam, ja także dopiero przed chwilą dołączyłem. Nie mam jeszcze swojej Alfy ale jestem na dobrej drodze do kupna :)


jakbyś miał jakieś wątpliwości co do konkretnego modelu - śmiało pisz na forum :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
podwys
Początkujący

A więc ja też chciałem się z wszystkimi przywitać...
Dopiero teraz wpadłem na ten wątek, a napisałem już kilka wiadomości i nawet album założyłem

http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=192&t=8467&p=173546#p173546 o tu ale nie cieszy się zbytnią popularnością

Także wita serdecznie :c10

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witam witam :c37

podwys napisał(a):

ale nie cieszy się zbytnią popularnością

zadam przewrotne pytanie: ile galerii Ty odwiedziłeś ? Wielu tu mamy czytelników, którzy boją się/nie chcą/unikają pisania i komentowania. Nie wiem, czego się tu bać. Mało który "kibic" (sprzed TV) gra w piłkę profesjonalnie, ale komentuje każdy :c97

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer