anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

GLeszcz napisał(a):

:c37 Witam wszystkich serdecznie :c37

... myślę, że znajdzie się tu kawałek miejsca dla mnie :c20 ... bo ja, jak cygan, do dobrego towarzystwa zawsze i wszędzie ... :c20


A powitać :c37
I nawet "swój kawałek podłogi" w Galerii znajdziesz :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

witam wszystkich, nazywam się Jacek, zdjęcia pstrykam odkąd tylko pamiętam. W zeszłym roku w końcu zanabyłem sobie lustrzankę (wiadomo alphe), no... Aparat jakim sie bawie to sony a330 + kit (18-55) + Sony 55-200, F4,5 + Sony 11-18 F 4,5 + Samyang Fish eye 8mm, F3,5. Najlepiej chyba czuje sie w portretach i panoramach. Mimo faktu ze są to skrajne gatunki zdjęć to bardzo ładnie łączą sie przez uzycie frybiego oka który nadaje sie i do widoczków ido portretów :)

profile.country.pl_PL.title
Firianus
Początkujący

Witaj jacej92 http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif
Zapraszam do założenia własnej galerii :)

profile.country.pl_PL.title
wieszax
Początkujący

Witam wszystkich zgromadzonych... :c37

Mam na imię Jasiek jestem z Katowic , fotki cykam hobbistycznie lecz niekiedy brakuje mi czasu na rozwijanie hobby.

Oczywiście w moich rekach znajduje sie aparat sony :c56 500 plus parę szkiełek i jakieś tam duperelki filierki itp... :c22

- Od razu chciałbym zaznaczyć ze jak pytam o jakieś rzeczy to bardzo proszę nie wysyłać mnie do szukaczki itp. (sledze to forum ale chciałbym się dowiedzieć czegoś nowego bo wpisy tutaj można znaleźć od paru lat wstecz).
- JESTEM AMATOREM i pisze tylko posty (ew. zapytania) oraz odpowiedzi pod danym tematem z mojego punktu widzenia wiec wyśmiewanie, czy jakieś cięte riposty pozostawcie sobie koledzy i koleżanki dla siebie.

Witam jeszcze raz i do wspólnego spisania. (masz jakieś pytanie do mnie pisz PW :c10 )

wonzky
Początkujący

:c37 Witam. Trochę tak od duuu... znaczy się od drugiej strony. Najpierw piszę a teraz się przedstawiam. Wonzky jestem. Fotografuję głównie portrety, czasem motoryzację. Wpadłem zobaczyć co słychać na forum sony. Zobaczyć kto i co tutaj prezentuje z systemu 'a'.

Methos-----
Początkujący

Witam
To i ja się przedstawię: Methos

Forum podsunął mi znajomy z pracy, kiedy nabyłem (w sumie to nie tak dawno - z miesiąc będzie) moją first lustrzankę :c56 330.

Wcześniej były analogii i Minolta Z3.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witam wszystkich nowowitających i przybywających na forum :c37

wieszax napisał(a):

wyśmiewanie, czy jakieś cięte riposty pozostawcie sobie koledzy i koleżanki dla siebie.

Więcej luzu - dobry humor jest tu niezbędny, nawet prześmiewki są robione życzliwie i nikt bez pomocy zostawion nie będzie.

wieszax napisał(a):

- JESTEM AMATOREM

- jak ogromna większość z nas :D

wonzky napisał(a):

Witam. Trochę tak od duuu... znaczy się od drugiej strony.

W końcu avatar zobowiązuje :smileyhappy:
Methos, pewne doświadczenie w fotografowaniu zatem masz. Zapraszam więc do założenia Galerii i pochwalenia się swoimi pracami :c37

------------------------------
fotoamator
Methos-----
Początkujący

W sumie to po raz pierwszy aparatu w dłoni nie trzymam ;) i jak najbardziej - galeryjkę założę - nie ma to jak opinia innych - obadamy to doświadczenie :c22

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witam wszystkich :c33

Methos napisał(a):

i jak najbardziej - galeryjkę założę - nie ma to jak opinia innych - obadamy to doświadczenie :c22


otóż to :D
często ludzie chowają zdjęcia do "szuflady" - trudno jest wtedy podnosić poziom :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
vansen-----
Początkujący

Jako nowo przybyły jakiś czas temu, a teraz coraz częściej tu zaglądający witam wszystkich serdecznie :c37 Niedługo pewnie pokażę kilka moich "arcydzieł" na razie oglądam Wasze fotografie. Pozdrawiam, Bogdan.