anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Witam nowoprzybyłych :c37
A co do for systemowych to bardzo fajne zdjęcie można obejrzeć i nie tylko... Pasujące mnie szkiełko np. znalazłem.

profile.country.pl_PL.title
JuniorX.
Użytkownik

To może i ja się przedstawię :)
Dzień Dobry
Nazywam się Krzysiek (albo jak kto woli JuniorX) i nie wiem co dalej napisać :c18

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

:c37

przegrzeb ten swoj dysk w poszukiwaniu zdjec z pleneru i wstaw kilka we wlasnym albumie :) proponuje porozgladac sie troche po forum (zobaczysz co gdzie i jak) i znalezc informacje dotyczace zamieszczania fot :)

Hosse88
Początkujący

witam wszystkich, jestem Dominik i jest to pierwsze forum fot. na jakim sie zalogowalem, w sumie chyba przez nk, pstrykam od niedawna, nie bede udawal ze sie znam bo sie nie znam, aparat jakim sie bawie to canon digital rebel XTI (albo inaczej 400d) + kit + 50mm f1.8, przygode z nim rozpoczalem przypadkowo, najlepiej chyba czuje sie w portretach, mam kilka "do pokazania" ale regulamin...

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Serdecznie witam wszystkich nowozarejestrowanych :c22
Rozgośćcie się.

Hosse88, zawsze możesz Rebela zamienić na :c56 :c34 i Regulamin nie będzie straszny ;)

------------------------------
fotoamator
Hosse88
Początkujący

narazie nie zapowiada sie, ale nie mowie nie ;) zalogowalem sie glownie po to aby popodgladac, bo narazie chce sie na tym skupic, to co zobacze + troche teorii + praktyka powinny dac jakies efekty. ale poki co i tak narazie chyba wstydzilbym sie bo balbym sie ze "wyjadacze" "zjedli" by mnie za te moje zdjecia :) ale z drugiej strony to kazdy kiedys zaczynal...

profile.country.pl_PL.title
GLeszcz
Początkujący

:c37 Witam wszystkich serdecznie :c37

... myślę, że znajdzie się tu kawałek miejsca dla mnie :c20 ... bo ja, jak cygan, do dobrego towarzystwa zawsze i wszędzie ... :c20

Quter-----
Początkujący

Powitać wszystkich nowych kolegów. :)

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Witajcie nowi przybysze :c10

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

GLeszcz napisał(a):

:c37 Witam wszystkich serdecznie :c37

... myślę, że znajdzie się tu kawałek miejsca dla mnie :c20 ... bo ja, jak cygan, do dobrego towarzystwa zawsze i wszędzie ... :c20


Grzesiu zastanawiam się co tak późno :smileymrgreen: