anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
edri-----
Początkujący

Teraz moja kolej. Witam wszystkich serdecznie!
Mam na imię Sławek jak widać w opisie od niedawna posiadam alfę 200.
Powoli zgłębiam tajniki fotografii, :) wcześniej używałem tylko kompaktów (Były dwa z sony i canon) i bawiłem się w foto-manipulacje i tym podobne. Teraz stawiam bardziej na dobre zdjęcie niż na obróbkę. I powoli się uczę.

Pozdrawiam!

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

witamy, witamy :)

Quter-----
Początkujący

I ja witam serdecznie. :)

kamil1114
Początkujący

Również ja Cię witam serdecznie i życzę przyjemności z fotografowania oraz wspaniałych zdjęć !

profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

ehlo :)

Pe2-----
Początkujący

Witam wszystkich nazywam się Paweł Praczkowski , pochodzę ze Szczecina i w nim mieszkam fotografią zajmuję się od pół roku i traktuje ją jako hobby , nabyłem Alphe 200 z kitowym obiektywem. Pozdrawiam mówcie mi Pe2 <-- od inicjałów

Ps. Rafiki w Czarnkowie jest Browar z którym utrzymuje ścisłą współprace ,browar czarnkow jest jednym z moich klientów których koordynuje.

Misi3q
Początkujący

Witamy :D ...

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Pe2 napisał(a):


Ps. Rafiki w Czarnkowie jest Browar z którym utrzymuje ścisłą współprace ,browar czarnkow jest jednym z moich klientów których koordynuje.



Piwo Noteckie obok Suntory Whisky i Wiśniówki z Lublina jest jest kultowym napojem Foto Teamu :c11 :)
Żałuję że rzadko mogę bywać w Czarnkowie, w końcu to mój hometown.

profile.country.pl_PL.title
Piko89
Poszukiwacz

Witam Wszystkich :c10

I ja się przedstawie żeby nie było że jakiś nie towarzyski jestem ;) Mam na imię Damian
pochodzę z Zako jak widać obok...lustrzankę posiadam od pół roku A200 wcześniej były kompakty też Sony :) Co tam jeszcze chcecie wiedzieć proszę pytać... ;)

svn-----
Początkujący

Witam wszystkich. Nazywam się Karol Woźniak. Studiuję fotografię na UW oraz pracuję jako asystent fotoedycji i fotografik zarazem. Używam od momentu debiutu na rynku A200 + zestaw osprzętu minolty + obiektywy minolty.

W skrócie - cześć :D