anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

rafito, maro-ka, dr.killer - WITAJCIE :D

anas-----
Początkujący

Witam Was wszystkich serdecznie, dołączyłam do Was właśnie dzisiejszego dnia i postanowiłam się przywitać. Mam na imię Ania. Jestem kompletną amatorką i mam nadzieje, że się wiele tutaj od Was nauczę. Posiadam 200-tkę, dostałam ją w listopadzie na urodziny od męża i jestem bardzo bardzo zadowolona :D! Myślę, że jak na początek to jest w sam raz! W miarę jak będą mi przybywały jakieś ciekawe zdjęcia (przynajmniej wg mnie) to obiecuję, że będę je wrzucać, a z drugiej strony czekać na komenty! Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Wszystkich serdecznie witam http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif

a dla nowych tutaj Dam: http://klubkm.pl/forum/images/smilies/flowers.gif

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
wratislavian
Początkujący

anas napisał(a):

...Jestem kompletną amatorką i mam nadzieje, że się wiele tutaj od Was nauczę...


witamy.
jestem pewien, że wiele wiele się nauczysz. mnie to forum dało naprawdę dużo.

raven-----
Początkujący

anas napisał(a):

Witam Was wszystkich serdecznie, dołączyłam do Was właśnie dzisiejszego dnia i postanowiłam się przywitać. Mam na imię Ania. Jestem kompletną amatorką i mam nadzieje, że się wiele tutaj od Was nauczę



witam witam imienniczkę
nie martw się ja też jestem amatorką :smileyrolleyes:

profile.country.pl_PL.title
ggreggorio
Początkujący

witam ja fotografuje a200 od grudnia i również jestem amatorem mam nadzieje że wiele się tu naucze od was:)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Miło mi powitać nowe osoby :D
zwłaszcza kobiety :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
_kuba_
Początkujący

Na początku również chciałem się z Wami przywitać i wyrazić swoją radość, że mogę gościć na tak wspaniałym i profesjonalnym forum.
Mam na imię Jakub i posiadam od tygodnia a200 z obiektywem 18-70mm, czyli jestem totalnym amatorem, ale od kilku dni śledzę uważnie forum by się dokształcać. Jest to moja pierwsza lustrzanka, więc nie mam dużego doświadczenia.
Tak jak wszyscy amatorzy tutaj, również i ja chciałbym byście w przyszłości oceniali moje zdjęcia. Dzięki temu my, amatorzy, wielu możemy się od Was nauczyć.

Serdecznie pozdrawiam!

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Witam, jako też jeden z amatorów ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witam wszystkich amatorów.

Też amator :nauseated_face:

------------------------------
fotoamator