anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.pl_PL.title
zorki-----
Początkujący

To i ja się przywitam :D Nazywam się Miłosz Gawroński i spędziłem sporą część życia zawodowego pracując z Rafałem jeszcze przed czasami SFT Rafiki w końcu mnie namówiłeś do zarejestrowania się na tym forum, które jak widzę rozwija się żywiołowo :shock:

Kulfon-----
Początkujący

Ukłony dla nowego forumowicza - witaj Miłoszu! :)

bambolina-----
Początkujący

Tadzieńku ja z forów raczej niekożystam i to powód mej nieświadomości :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

i ja witam wszystkich nowo przybyłych http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
bikermarek
Początkujący

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imię Marek i postaram się napisać dlaczego tu jestem.

Od kilku lat fotografuję (może to za duże słowo) Minoltą Dynax 505 si Super, do tego mam kitowy obiektyw (28-80) i Soligora 70-210, całość dopełnia lampa Minolta 5200i.
Od trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Sona Alpha 700 P (16-105) z gripem i każdego dnia staram się poznawać możliwości nowego sprzętu.
Moja przygoda z amatorską fotografią zaczęła się na przełomie lat 70-80, gdy w szkole było coś takiego jak kółko fotograficzne (teraz chyba już nie ma takich rzeczy). Pierwszym aparatem jakim starałem się robić zdjęcia był poczciwa Smiena 8, następnie jakiś Fied itp. (m. in. dwuobiektywowe radzieckie cudo, którego nazwy nie mogę sobie przypomnieć) a potem miałem już własny aparat - był to Zenit E. Do tej pory pamiętam jaką frajdę sprawiało mi siedzenie w ciemni i "psucie" oczu nad czarno-białymi zdjęciami. Inną częścią przygody z fotografowaniem było zdobywanie filmów, chemii, papieru - do tej pory pamiętam sklep na Brackiej w Warszawie, uchodził on za jeden z lepiej zaopatrzonych punktów w stolicy. Kolejna była Practica BX 20, a potem nastąpiło kilkanaście lat przerwy...
Jakieś trzy-cztery lata temu hobby odżyło: kolega kupił jakiegoś cyfrowego Nikona i chciał się pozbyć Dynaxa. Ale cóż, umiejętności już nie te - fotografowania się nie zapomina ale zawsze warto być na bieżąco.

Ci, którzy mnie znają z innej strony śmieją się, że kupiłem Alphę bo Alfą jeżdżę - to nieprawda. A700 tylko dlatego, że jest następcą D7D, którą wcześniej chciałem kupić.

Jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzieję, że wiele się od was nauczę.

Marek

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj Marku http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif
Widzę, że przeszedłeś bardzo do mojej podobną, drogę fotograficzną :D
To radziecke cudo to Liubitiel (mam go jeszcze) ;)
Miłego pobytu na forum i dużo radości z używania Alfy. Mam nadzieję, że pochwalisz się swoimi zdjęciami w dziale albumowym?

Pozdrawiam

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Witam wszystkich serdecznie, szczególnie Miłosza.
Wszyscy skorzystamy z jego przeogromnej wiedzy :D

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witaj Miłoszu,

Bardzo się cieszę, że jesteś na forum.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim za pomoc na Forum Sony. Dział DSLR jest ... „potężny”. :D
Szkoda, że z barku czasu tak mało do Was zaglądam. Mam nadzieję, że od kwietnia to się zmieni.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

Ahoj zalogo!

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Witaj Endruś :smileytwisted: