anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Roka...
... Witają Cię moje szeroko otwarte ramiona :)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj Robercie :)

profile.country.pl_PL.title
koteczek11
Początkujący

o :) zapomniałam się z Wami przywitać wszystkimi :) więc witam wszystkich :) Mam na imię Kaśka i mieskzam w Łodzi :) Razem ze mną mieszka też mój synek, który jest głownym tematem moich zdjęć :)

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

roka63 napisał(a):

Witam Wszystkich serdecznie :)

Mam nadzieję... że jakoś się tutaj zadomowię, NAPEWNO wiele nauczę, ale najważniejsze, żeby się dobrze bawić i jeszcze lepiej fotografować :)

:nauseated_face:


Czołem Braciak :D

grzybki z barszczem
krystian------
Początkujący

witam wszystkich ! :) trochę późno, ale lepiej późno niż wcale ;d wcześniej nie zauważyłem tematu ^^
mam nadzieję, że nauczę się dużo nowych rzeczy, bo jak widzę jest od kogo ;)

profile.country.pl_PL.title
aixen-----
Początkujący

Witam wszystkich "bywalców" i tych zaglądających Tu przelotnie.
Kilka dni wstecz, na drodze wymiany biletów NBP na sprzęt firmy Sony stałem się posiadaczem zestawu A300 & SAL-50F14 & SAL-1870 & SAL-75300.
Wybór był jak najbardziej świadomy, więc na "ścianę płaczu" z KKM czas przyjdzie później :D
Do tej pory pstrykałem nieśmiertelnym Zenitem, potem małpką Pentaxa Optio MX, następnie Panasonic FZ18, ale przestało mi to wystarczać. Zdecydowałem się na lustrzankę, a Alfę uznałem za najbardziej mi odpowiadającą (tak organoleptycznie jak i zdjęciowo).
Fotografia jaką robię to głownie pejzaż, architektura, portret. Unikam jak mogę zdjęć "do kotleta"... ;)

mikaja-----
Początkujący

czesc Rafiki!!! szkoda ze dopiero teraz odkrylam taka fajna strone.

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

mikaja..
ale my dopiero zaczynamy, za parę lat będziesz mogła powiedzieć że byłaś z nami od początku :)

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Witamy wszystkich :D

grzybki z barszczem
meow_fiz
Początkujący

Witam wszystkich serdecznie.

Dolaczylem pare dni temu do Was, a juz dostalem mnostwo uczciwej krytyki moich pierwszych amatorskich poczynan. Licze na to, ze sie troche przy Was poducze i nie bede wiecej zasmiecal netu super zdjeciami cioci robionymi przy kotlecie.

Ide pstrykac:)