anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sprzęt do dwóch tysięcy złotych.

adekpabianice
Początkujący

Sprzęt do dwóch tysięcy złotych.

Witajcie. Chce zakupić nowy sprzęt Sony. Kamerę i Aparat do dwóch tysięcy. Ale w tych dwóch tysięcy chce kupić kamerę i aparat i teraz proszę o pomoc, jaki model kamery i aparat najlepiej kupić.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:c22
Hmm późna pora :| trzy razy czytałem zanim zrozumiałem czy za 2 000 PLN kamera i aparat czy za 2000,00 kamera i za 2000, 00 aparat...

Z foto poleciłbym Sony HX9 ewentualnie następcę HX10...co do kamery niech bardziej w temacie obeznani się wypowiedzą...cena mojej propozycji to tak mniej więcej 1/2 Twojego budżetu, jak kupisz SONY HX9 zostaje Ci jeszcze ok 1000,00PLN na kamerę, z tym, że Sony Cyber-Shot DSC-HX9 jest już w zasadzie fajną kamerką :c20

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
adekpabianice
Początkujący

No za 2000 PLN właśnie chce kupić kamerę i aparat. To jeszcze poproszę jakąś kamerę... nie musi być HD

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Hej,
Jeśli jeszcze nie za późno na sugestie, to dam Ci swoją propozycję. W zasadzie wszystko zależy od proporcji, w jakich jesteś skłonny zainwestować w aparat i kamerę. Skupię się na dwóch, moim zdaniem najkorzystniejszych wariantach.

Jeśli wybór osobnych urządzeń nie jest koniecznością, to przy takim budżecie poszedłbym na całość i zakupił DSC-HX200V. Łączy on funkcje zaawansowanego aparatu z możliwością kręcenia filmów HD w jakości, której nie powstydziłyby się kamery. Więcej informacji na pewno udzielą Ci Koledzy parający się fotografią, podrzucę Ci natomiast link do specyfikacji aparatu:
http://www.sony.pl/product/dsc-h-series/dsc-hx200v

Rozumiem jednak, że dwa sprzęty dają większe możliwości. W obecnych czasach najrozsądniejszy będzie wybór kamery umożliwiającej filmowanie w HD. Trzeba zauważyć, że podstawowe modele kamer mają wyższą cenę od tanich aparatów cyfrowych, co uzasadnia moją drugą propozycję:
1) Kamera HDR-CX250E w cenie około 1500 złotych o dobrej jakości filmu HD,
2) Niedrogi, poręczny i prosty w obsłudze aparat CyberShot (np. DSC-W610), który da w pełni zadowalające zdjęcia.

Jak Ci się podoba taka propozycja? Pozdrawiam.