anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AGENDA VIII PLENERU FOTOGRAFICZNEGO

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

AGENDA VIII PLENERU FOTOGRAFICZNEGO

AGENDA VIII PLENERU FOTOGRAFICZNEGO SONY


26.10.2012 /piątek/

Od 14.00 zakwaterowanie w Hotelu Czarny Las:

Hotel Pałac Czarny Las
Czarny Las 8
42-289 Woźniki koło Częstochowy
Tel: 0 34 35 73 078
Fax: 0 34 35 21 009
recepcja@czarnylas.pl
http://www.czarnylas.pl

http://imageshack.us/a/img201/24/czarnylas2.jpg

19.00 – 22.00 kolacja
20.00 uroczyste powitanie i przedstawienie agendy VIII pleneru fotograficznego:
20.15 Rafał Wylegała / Krzysztof Szablisty – prezentacja nowych produktów, mi.in SLT-A99
20.45 Jacek Bonecki – prezentacja zdjęć z SLT-A99
21.30 Pokaz taneczny Chocolate Dance Show

Ogłoszenie konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie wykonane podczas pleneru – nagroda główna – aparat fotograficzny Cyber-shot DSC-HX20 oraz publikacja na łamach Digital Foto Video - regulamin konkursu w załączeniu.

• W trakcie wieczoru fotograficzny Hyde Park – każdy z klubowiczów może zaprezentować swoje prace na telewizorach BRAVIA. W sprawie odpowiedniego przygotowania zdjęć do prezentacji, odsyłam do wątku: https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=17&t=13722&start=0&st=0&sk=t&sd=a

• Dla chętnych jak zawsze karaoke lub... fotografowanie pod okiem naszych ekspertów. :c25


27.10.2012 /sobota/

7.00 - 9.45 śniadanie
10.00 -13.45 zajęcia warsztatowe:

Stanisław Puszczyński, Rafał Wylegała:
Jak uzyskać maksimum możliwości ze swojego aparatu – wywoływanie plików RAW, redukcja szumów, RAW a JPG (prezentacja możliwości programu PMB) - do dyspozycji uczestników stanowiska komputerowe z monitorami Eizo

Tomasz Maciejewski, Michał Bogaciński:
Jak uzyskać maksimum możliwości ze swojego aparatu – wywoływanie plików RAW, redukcja szumów, RAW a JPG (prezentacja możliwości programu Adobe Photoshop i Adobe Lightroom) - do dyspozycji uczestników stanowiska komputerowe z monitorami Eizo oraz drukarka wielkoformatowa z możliwością druku zdjęć testowych z Sony SLT-A99

Jacek Bonecki, Krzysztof Korzeniec – poprowadzi sesję fotograficzną z wykorzystaniem oświetlenia studyjnego Broncolor
Robert Nawara, Piotr Parvi – poprowadzi sesję fotograficzną glamour/beauty z wykorzystaniem oświetlenia studyjnego Broncolor

(Na planach zdjęciowych do dyspozycji wszystkich chętnych będą modelki w różnych stylizacjach. Na stanowiskach zostaną udostępnione aparaty Sony SLT-A99).

14.00 – 16.00 w tym przedziale czasowym dostępny jest bufet obiadowy (ciepły posiłek), z którego można skorzystać o dowolnej porze w podanych godzinach
15.30-16.00 zdjęcie grupowe – Krzysztof Korzeniec
16.00 – 19.00 zajęcia warsztatowe w tej samej konfiguracji
19.30 – 21.00 kolacja
21.00 Fotograficzny Hyde Park:

• prezentacja zdjęć wybranych klubowiczów; Robert Korzeniec, Paweł Grążawski
• prezentacja konkursu SWPA, podczas pleneru będzie można obejrzeć wystawę zdjęć laureatów SWPA


28.10.2012 /niedziela/

7.00 – 10.00 śniadanie
11.00 pożegnanie, wykwaterowanie





http://imageshack.us/a/img812/1831/partnerzy6.jpg





UWAGA!!!
Podczas sobotnich zajęć popołudniowych, na planie zdjęciowym Jacka Boneckiego sesja z udziałem gościa specjalnego:
Glacy – wokalisty My Riot http://www.myriotband.com/

Nasz plener odbywa się podczas trasy koncertowej zespołu, niemniej mam nadzieję, że nic się nie wydarzy i nasz gość, przybędzie do nas w sobotę bez problemów.


http://imageshack.us/a/img9/2553/myriot.jpg



Poniżej utwór z najnowszej płyty zespołu My Riot.


http://www.youtube.com/watch?v=0n3JrRW3tVI



Serdecznie zapraszam na VIII spotkanie plenerowe foto / wideo z firmą Sony. :c33

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

SZFENDAK napisał(a):

oooooo będzie Piotrek :thumbsup: , a pośpiewa nam coś?


Niestety nie. Otrzymałem informację, że przyjedzie do nas bezpośrednio z koncertu, który odbędzie się dzień wcześniej.
Na naszym plenerze mamy w planach sesję zdjęciową wokalisty. Zdjęcia do okładki na nową płytę. Sesję poprowadzi Jacek Bonecki. Mam nadzieję, że dzień wcześniej na koncercie nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i bez przeszkód następnego dnia Glaca pojawi się u nas.

Karolu, bardzo się cieszę, że znalazłeś czas, aby przyjechać na plener. :c67

jacej92 napisał(a):

O łał, no to daliście do pieca konkretnie!
Radziu jesteś mistrzem, tyle w temacie!


Thanatos napisał(a):

Oj, będzie grubo! 8-)
Brawo Radziu! :c4


Dziękuję za miłe słowa. :c22
Bardzo dużą pomoc otrzymałem od Jacka Boneckiego i Agnieszki Wolskiej. Aga, Jacku, bardzo dziękuję za pomoc. :c22

Niezmiennie mogę liczyć na sowich moderatorów. :c29 Zawsze są gotowi w blokach startowych. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak pomaga taka świadomość, jakie to ważne. Nie tak dawno na FB przeczytałem, że aby forum poprawnie funkcjonowało potrzebni są „…do szybkiego reagowania wystarczą ogarnięci moderatorzy a Admin musiałby umieć trzymać całość…”. Jest w tym 100% racji. Administrator powinien być w cieniu, wspierać mocno moderatorów oraz najaktywniejsze i przyjazne osoby na forum, i m.in. w miarę możliwości proponować, i starać się, co pewien czas organizować wspólne spotkania.
Organizacja takiego spotkania plenerowego wymaga ogromnej pracy wielu osób. Niestety czasem jakiś punkt programu nie odbędzie się z różnych powodów. :c40
Chętnie słucham Waszych komentarzy i to co jest możliwie staram się wprowadzać. Dużą nagrodą jest dla mnie, jak widzę Wasze uśmiechnięte twarze podczas naszego wspólnego spotkania. :D A to, że po ogłoszeniu pleneru, prawie jak zawsze tak szybko zapełniała się lista zapisów, jest dla mnie sygnałem, że warto starać się organizować takie spotkania. Pomimo ogromnego zmęczenia i nieprzespanych nocny, jak zawsze chętnie spotkam się z Wami. :c33

Bardzo Wam wszystkim dziękuję i zapraszam na plener. :c22 :c22 :c22

rakastan napisał(a):

Piękna agenda miszczu RASTX z kropką :thumbsup:


Nie wyjaśniłem skąd i dlaczego przy Nickach moderatorów oraz moim pojawiły się kropki. Jest to związane ze zbliżającymi się technicznymi zmianami naszego forum. Wkrótce wyjaśnię, założę oddzielny temat. :c44

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

oooooo będzie Piotrek :thumbsup: , a pośpiewa nam coś?


Niestety nie. Otrzymałem informację, że przyjedzie do nas bezpośrednio z koncertu, który odbędzie się dzień wcześniej.
Na naszym plenerze mamy w planach sesję zdjęciową wokalisty. Zdjęcia do okładki na nową płytę. Sesję poprowadzi Jacek Bonecki. Mam nadzieję, że dzień wcześniej na koncercie nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i bez przeszkód następnego dnia Glaca pojawi się u nas.


Spodziewałem się tego że Piotr przybędzie w zupełnie innym celu ale fajnie że można będzie choć uścisnąć łapkę :smileythumbsup:

Karolu, bardzo się cieszę, że znalazłeś czas, aby przyjechać na plener. :c67


Czas znajduję zawszę oprócz ostatniego pleneru gdzie siły wyższe......



Nie wyjaśniłem skąd i dlaczego przy Nickach moderatorów oraz moim pojawiły się kropki. Jest to związane ze zbliżającymi się technicznymi zmianami naszego forum. Wkrótce wyjaśnię, założę oddzielny temat. :c44


Bo RASTX i kropka :c34

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

:o
Jesteś niesamowity! :c20

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

R.E.W.E.L.A.C.J.A... :c20 Piękna agenda :thumbsup: :thumbsup: Żeby się tylko nie zgubić, i większość punktów zaliczyć, to będzie bomba :D

profile.country.pl_PL.title
fotolabor.
Poszukiwacz

:c37
Cóż mam powiedziec
jak dla mnie rewelacja
:c4 RADZIU i :c4 wszystkim co Tobie pomagali
Janusz

profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

Jak byłem dziecięciem Glaca występował w Jastrzębiu... Nawet jeszcze w archiwum mam jedną, oryginalną, kasetę... Piękny to będzie plener...

BZ
profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

RASTX. - szacunek :thumbsup:
moc atrakcji.

Mimo problemów zrobię wszytko by dotrzeć na czas bo warto :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Regulamin konkursu fotograficznego VIII spotkania plenerowego Sony został zamieszczony w pierwszym poście jako załącznik do tematu. Proszę o zapoznanie się z regulaminem. Na ewentualne pytania odpowiem wraz z organizatorem konkursu na spotkaniu plenerowym.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
Fatamorgana-----
Początkujący

...
...
Administrator powinien być w cieniu, wspierać mocno moderatorów oraz najaktywniejsze i przyjazne osoby na forum, i m.in. w miarę możliwości proponować, i starać się, co pewien czas organizować wspólne spotkania.



Takie to oczywiste...
I takie problematyczne w przypadku pewnego pana i władcy z pewnego znanego nam forum... :c9

Bardzo fajnie, że masz takie podejście do sprawy. Zresztą.... to przecież widać na forum - nawet jak nic nie piszesz o tym.
Szacunek.
Pozdrawiam. :smileythumbsup:

P.S. Wprawdzie na ten plenerek się nie załapałem, ale słyszałem co się tam szykuje no i cóż- chyba najbardziej żałuję właśnie tej nieobecności.
Ale i tak moje uznanie za całokształt pomysłu i starań!
Nowy team organizacyjny zapowiada zupełnie nową jakość. :shock: :c4