anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VIII Plener Fotoklubowy - jak było?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

VIII Plener Fotoklubowy - jak było?

:c37

chciałbym po raz kolejny prosić Was o swoje opinie na temat pleneru. Ostatnio większą popularnością cieszyła się komunikacja via PW, więc i tym razem zachęcam do przesyłania swoich wrażeń i przemyśleń do mnie na PW lub do Tadeusza i Lajama. Bez obaw, wszystkie opinie będą anonimowe. Chcemy wiedzieć co Wam się najbardziej podobało, a co organizatorzy mogliby zmienić :thumbsup:

No to czekamy :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

:c37

Pierwsze opinie już spłynęły. Czekamy na więcej, bo każdy głos, każda opinia jest ważna! Każdy z nas ma swoje spostrzeżenia i myślę,że dobrze jest się nimi podzielić, by coś zmienić, by coś zachować, by było lepiej :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.de_DE.title
Bambi-----
Początkujący

:c37

Jak było?
Dobrze było!!

Plener pełen zajęć. Czas z którego każdy kto tylko zechciał mógł coś wynieść a tym samym wnieść do swojego warsztatu.

Powtarzające się zajęcia umożliwiające uczestnikom pleneru na uczestniczenie we wszystkim, co było zorganizowane.

Nowa formuła mi się podoba!

:c4 dla organizatorów!

Paweł
profile.country.PL.title
Almon-----
Nowicjusz

Chyba do dziś nie ogarniam zmienionej formuły tego forum :-(.


Dlatego tak późno. I pewnie za późno. Ale odpowiem.



Zgadzam się z Bambim, że powtarzające się zajęcia są bardzo dobrym pomysłem. Same warsztaty prowadzone z zaangażowaniem osób je prowadzących - co bardzo cieszy. Jesień i ZIma w jedną dobę - to jest to! Oby takich plenerów było więcej.
Pozdrawiam.

Message was edited by: Almon-----

profile.country.pl_PL.title
ra.ni-----
Poszukiwacz

A wiadomo może kto (albo czyje zdjęcie) wygrał w konkursie podczas pleneru? Szukałem na forum i w Foto Video ale niestety nic nie wyczytałem.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Zwycięzcy - http://www.dfv.pl/w_numerze.html?id=1792

strona 9

A w grudniowym wydaniu był krótki tekst o plenerze.

Wyniki na forum zostały podane tu - https://www.sony.pl/discussions/message/1036221#1036221

profile.country.pl_PL.title
ra.ni-----
Poszukiwacz

dziękuję : )