anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Śląskie spotkania: Czantoria 5.01.'14r.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Śląskie spotkania: Czantoria 5.01.'14r.

Wątek ten powstał z myślą o miłych spotkaniach nie tylko śląskiej ekipy - zapraszamy wszystkich:smileythumbsup:

 

Najbliższe spotkania:

Czantoria, czyli górskie klimaty na wyciągnięcie dłoni.

 

Kiedy: 05.01.2014r.

O której: 7:45

Start: Katowice dw PKP

 

Jedyny sensowny pociąg  startuje o 8:00 z dworca PKP w Katowicach. Niech każdy przyjedzie wcześniej i we własnym zakresie kupi bilet.

Na miejscu o 10.

Kolejka 'tam i nazot': 18zł

Idziemy  na wieżę: 6 lub 5zł (grupowo, czyli powyżej 10 os.)

Idziemy do schroniska po czeskiej stronie.

Schodzimy do kolejki.

Zjeżdżamy.

Obiadek/Biesiada.

 

Powrót: 

PKP/KŚ: 13:57 (bez sensu, ale gdyby była kiepska pogoda...) lub 20:01 (trochę późno, ale w doborowym towarzystwie czas zleci nam szybko)

WISPOL (bus): 18:31

 

 

 

Wezmę tablet, to sobie pooglądamy zdjęcia, które miały być oglądane na spotkaniu opłatkowym :wink:

 

 

 

 

 

 

Pierwotna treść tego posta:
----------------------------------------------------
Chciałbym poinformować, o wypadzie 23 maja do Ustronia.
Odwiedzimy "Leśny Park"
www.lesnypark.pl

 

wyruszać będziemy z dworca PKP w Katowicach. Parę osób zapewne będzie na nas czekać na miejscu lub się dosiądzie po drodze

 

W Leśnym Parku na wyciągnięcie dłoni będziemy mieli dostęp do zwierzyny, pokazy lotów ptaków etc.

 

W 2-gim tegorocznym numerze Digital Foto-Video to miejsce zostało opisane i polecone dla takich jak my:smileymrgreen:

 

także liczę na Was i zapraszam wszystkich (z całej Polski i jeszcze dalej)
konkretne godziny (odjazdów etc.) podam jak będziemy już bliżej "terminu"

 

Wstępna lista:
1.Kris
2.Ania Krisowa
3.Lajam
4.Lajamka (?)
5.Doslav

 

Edit:
mam już konkret godzinę odjazdu.

 

wyruszamy w Sobotę 23 maja, z dworca w Katowicach o 7.49.
Proponuję spotkać się pod zegarem (dw.pkp) o 7:30

 

Na miejscu (tj. Ustroń Zdrój) przybywamy o 9:40.
Zanim dojdziemy etc Leśny Park będzie już otwarty. Loty ptaków są o 11, 14 i 16. Więc na pierwsze dwa się załapiemy

 

Po foteczkach w Parku przejdziemy się na obiadek i małe czytanko:smileymrgreen:
Powrót => trudno jest określić o której będziemy wracać. Z reguły na 21-22 jesteśmy w Katowicach

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
2 947 ODPOW. 2 947
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):

to ja chętnie przygarnę Twój statyw :nauseated_face:


Bardzo proszę. Z przyjemnością Ci go udostępnię (zresztą jak zawsze)

:D

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

w Guido łatwych warunków do focenia nie ma, no ale to kopalnia. Jakby pokazali jak niektóre maszyny działają to byłoby parę fajnych kadrów

brzoza
Początkujący

termin trochę nie tę ... więc chyba beze mnie :c8
ale liczę na zdjęcia ;)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

w Guido łatwych warunków do focenia nie ma, no ale to kopalnia. Jakby pokazali jak niektóre maszyny działają to byłoby parę fajnych kadrów


Kadr może i tak ale obawiam się, że matrycy nie doczyściłbyś już... ;) Wskazana osłona hermetyczna.

profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

w Guido łatwych warunków do focenia nie ma, no ale to kopalnia. Jakby pokazali jak niektóre maszyny działają to byłoby parę fajnych kadrów


Kadr może i tak ale obawiam się, że matrycy nie doczyściłbyś już... ;) Wskazana osłona hermetyczna.



Maszyny są czyste i nie kurzą. Ale kadrów trza będzie szukać. Pomyślałbym o jakichś fajnych światełkach. Błyskotki niezbędne.

BZ
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

hovany napisał(a):

Pomyślałbym o jakichś fajnych światełkach. Błyskotki niezbędne.


Znacznie lepiej zadbać o statyw niż błyskotki, no chyba że jakiś złoty łańcuszek :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

Już raz widziałem zbiór błyskotek... w Cieszynie. Ale właśnie dlatego mówię o światełkach, które dadzą lepszy efekt niż lampy. Tak mi się przynajmniej wydaje.

BZ
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kontaktowałem się z działem promocji w GUIDO, bo zależy mi na tym byśmy mogli tam być dłużej niż standardowa wycieczka (na temat tego, że jest wtedy mało czasu wie najlepiej mat_czok). Udało mi się ten temat załatwić (pójdziemy bez przewodnika, ale będziemy mieli za darmo więcej czasu). Niestety nie ma mowy by to było w grudniu (mają "tłoczno"). Dlatego przenoszę ten wyjazd na styczeń (końcówkę). Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe, że podjąłem taką decyzję - ale moim zdaniem jeśli udało się załatwić bez dodatkowych opłat bycie tam dłużej, to dla nas jest dobra decyzja - więcej czasu na rozkładanie ze statywami się przyda.


Swoją drogą jutro w Altusie jest Piotr Parvi z SFT.
Do osób się wybierających: może umówmy się na jakąś "godzinę". Po spotkaniu z Piotrkiem, możemy się przejść pogadać do jakiejś ciepłej knajpy ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

kris napisał(a):

kontaktowałem się z działem promocji w GUIDO, bo zależy mi na tym byśmy mogli tam być dłużej niż standardowa wycieczka (na temat tego, że jest wtedy mało czasu wie najlepiej mat_czok). Udało mi się ten temat załatwić (pójdziemy bez przewodnika, ale będziemy mieli za darmo więcej czasu). Niestety nie ma mowy by to było w grudniu (mają "tłoczno"). Dlatego przenoszę ten wyjazd na styczeń (końcówkę). Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe, że podjąłem taką decyzję - ale moim zdaniem jeśli udało się załatwić bez dodatkowych opłat bycie tam dłużej, to dla nas jest dobra decyzja - więcej czasu na rozkładanie ze statywami się przyda.

Rozumiem i popieram Twoją decyzję :smileythumbsup:
I fajnie, że będziemy mieli dłuższy czas :c4
Kierownik się spisał :smileymrgreen:

kris napisał(a):

Swoją drogą jutro w Altusie jest Piotr Parvi z SFT.
Do osób się wybierających: może umówmy się na jakąś "godzinę". Po spotkaniu z Piotrkiem, możemy się przejść pogadać do jakiejś ciepłej knajpy ;)

Bardzo chętnie :smileythumbsup:
Tylko o której :smileyquestion:
Może o 16:00 :smileyquestion:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Dla mnie o 16:00 za wcześnie - nie będzie jak zaparkować w pobliżu budynku.