anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Śląskie spotkania: Czantoria 5.01.'14r.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Śląskie spotkania: Czantoria 5.01.'14r.

Wątek ten powstał z myślą o miłych spotkaniach nie tylko śląskiej ekipy - zapraszamy wszystkich:smileythumbsup:

 

Najbliższe spotkania:

Czantoria, czyli górskie klimaty na wyciągnięcie dłoni.

 

Kiedy: 05.01.2014r.

O której: 7:45

Start: Katowice dw PKP

 

Jedyny sensowny pociąg  startuje o 8:00 z dworca PKP w Katowicach. Niech każdy przyjedzie wcześniej i we własnym zakresie kupi bilet.

Na miejscu o 10.

Kolejka 'tam i nazot': 18zł

Idziemy  na wieżę: 6 lub 5zł (grupowo, czyli powyżej 10 os.)

Idziemy do schroniska po czeskiej stronie.

Schodzimy do kolejki.

Zjeżdżamy.

Obiadek/Biesiada.

 

Powrót: 

PKP/KŚ: 13:57 (bez sensu, ale gdyby była kiepska pogoda...) lub 20:01 (trochę późno, ale w doborowym towarzystwie czas zleci nam szybko)

WISPOL (bus): 18:31

 

 

 

Wezmę tablet, to sobie pooglądamy zdjęcia, które miały być oglądane na spotkaniu opłatkowym :wink:

 

 

 

 

 

 

Pierwotna treść tego posta:
----------------------------------------------------
Chciałbym poinformować, o wypadzie 23 maja do Ustronia.
Odwiedzimy "Leśny Park"
www.lesnypark.pl

 

wyruszać będziemy z dworca PKP w Katowicach. Parę osób zapewne będzie na nas czekać na miejscu lub się dosiądzie po drodze

 

W Leśnym Parku na wyciągnięcie dłoni będziemy mieli dostęp do zwierzyny, pokazy lotów ptaków etc.

 

W 2-gim tegorocznym numerze Digital Foto-Video to miejsce zostało opisane i polecone dla takich jak my:smileymrgreen:

 

także liczę na Was i zapraszam wszystkich (z całej Polski i jeszcze dalej)
konkretne godziny (odjazdów etc.) podam jak będziemy już bliżej "terminu"

 

Wstępna lista:
1.Kris
2.Ania Krisowa
3.Lajam
4.Lajamka (?)
5.Doslav

 

Edit:
mam już konkret godzinę odjazdu.

 

wyruszamy w Sobotę 23 maja, z dworca w Katowicach o 7.49.
Proponuję spotkać się pod zegarem (dw.pkp) o 7:30

 

Na miejscu (tj. Ustroń Zdrój) przybywamy o 9:40.
Zanim dojdziemy etc Leśny Park będzie już otwarty. Loty ptaków są o 11, 14 i 16. Więc na pierwsze dwa się załapiemy

 

Po foteczkach w Parku przejdziemy się na obiadek i małe czytanko:smileymrgreen:
Powrót => trudno jest określić o której będziemy wracać. Z reguły na 21-22 jesteśmy w Katowicach

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
2 947 ODPOW. 2 947
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja też chętnie zobaczę fotki bo zamiast na Morskie Oko mnie przykuło do łóżka :(

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

Ja też chętnie zobaczę fotki bo zamiast na Morskie Oko mnie przykuło do łóżka :(


Zdrowie najważniejsze. Moim zdaniem - widzą jak duży to był wysiłek - dobrze zrobiłeś :smileythumbsup:


jacej92 napisał(a):

A ja od siebie powiem że zazdroszczę udanego pleneru i nie mogę się doczekać następnego w waszym wykonaniu bo żebym miał stanąć na głowie - pojawię się ;)


Jacku - wszyscy mile widziani :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
ania.s
Początkujący

Witam i ja, już z domku :D
Dzięki za kolejny świetny wyjazd! Krisowi za pomysł i organizację! Sebolowi za sprzęt do zjeżdżania! :c47 I każdemu z osobna za wspaniałe towarzystwo! :c19

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Żałuję, że nie mogłem być, poznałbym bardzo sympatycznych ludzi, moja :c56 zaprzyjaźniłaby się być może z paroma obiektywami :slight_smile: , mam nadzieję że będę mógł kolejnym razem się zjawić.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
Tereska.
Początkujący

Dobrze,że wszyscy dojechali bezpiecznie,ale szczerze- nie zazdroszcze,ja bym miala śniegu do pasa :P

profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

Witam wszystkich już z domku.
Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo Krisowi za super organizację Jackowi wiadomo, za co Bartkowi za bezpieczny transport no i specjalne podziękowania dla Radka :c22

profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik

Ja dzięki Hovanemu (za co mu wielkie dzięki) bezpiecznie i spokojnie dotarłem do domu.
Wszystkim którzy byli równie wielkie podziękowania.
Mogę śmiało powiedzieć że ten plener wyznaczył nowy standard i raczej trudno będzie go teraz pobić co nie znaczy że nie należy próbować :slight_smile:
Całe szczęście tych którzy mogli być a nie byli polega na tym że nie wiedzą co stracili ... ja akurat wiem i mogę jedynie powiedzieć : -Żałujcie!
Jeszcze raz ... DZIĘKI !

profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

W końcu i mnie udało się dotrzeć do domu.
Dziękuję Bambiemu za bezpieczny transport oraz - w tym również Krisowi, Treborowi i Juniorowi - za niezapomniane wrażenia w czasie podróży. ;)
Ogromne podziękowania dla Mamy Kuby która niestety nie mogła z nami uczestniczyć w plenerze ale udzieliła swojej pomocy w czasie długiej i męczącej wyprawy.
Dzięki jeszcze raz Krisowi za organizację całego przedsięwzięcia, Harnasiowi za ogromną niespodziankę którą zrobił wszystkim uczestnikom swoim przybyciem wraz z "magiczną walizką", wszystkim przybyłym za niepowtarzalną atmosferę w czasie pobytu.
Mam nadzieję iż wkrótce będzie nam dane ponownie się spotkać w tak kapitalnym gronie. :thumbsup:
No to teraz pora się brać za fotki z pleneru...

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Ja dopiero teraz dopchałem się do neta, choć dotarłem już w niedziele na wieczór. Plener (jak każdy śląski) był przedni, i dużo by można o tym 'godać', tak że japka by mi się nie zamykała. Dojazd na plener był bardzo ciekawy bo ze Śląska do Poronina jechaliśmy przez Warszawę, Gdańsk i Grodzisk. Fajnie się było z wszystkimi spotkać, pogadać, pofocić. Droga na Morskie Oko pozytywnie mnie zmęczyła, kadrów też sporo dała no i fajnie zintegrowała (poprzez bileciki na przykład). No, a niedzielny wypad na bulgotniki był wypaśny (szkoda tylko że TXa nie mieliśmy przy sobie) .

Chciałbym też podziękować, krisuniowi miszczuniowi - za organizacje, pomysły i całokształt; Jackowi - za miłą wizytę, walizkę i świetne towarzystwo; no i adminowi


Sebolowi za sprzęt do zjeżdżania! :c47


DSC01947.jpg - dla tych którzy nie wiedzą o co cho


Thanatos napisał(a):


...Treborowi i Juniorowi - za niezapomniane wrażenia w czasie podróży. ;)

ale że co? źle prowadziłem?! :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

trebor napisał(a):


Thanatos napisał(a):


...Treborowi i Juniorowi - za niezapomniane wrażenia w czasie podróży. ;)

ale że co? źle prowadziłem?! :slight_smile:



Dobry z Ciebie kierownik, nie ma co narzekać.
Wiesz, o co kaman. ;) I tylko żałuj że w drodze powrotnej nie jechałeś z nami całej trasy.