anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pożyczacie swoje aparaty?

mikael-----
Początkujący

pożyczacie swoje aparaty?

bylem ostatnio na zakrapianej imprezie zaroilo sie kolo mnie sporo dziewczyn ( polecialy na sprzet ) jako jedyny mialem lustrzanke i kazda chciala pstryknac , efekt byl taki ze 3 razy czyscilem szkielko od palcow . niektore panie chyba by potrafily popalcowac matryce bez sciagania obiektywu . i chyba na takie okazje odkurze starego kompakta.

38 ODPOW. 38
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

grzechu1984 napisał(a):


ps muszę poćwiczyć " cytowanie " bo coś mi to nie wychodzi .


Po prawej stronie posta jest taki guziczek http://www.forum.sony.pl/styles/subsilver2/imageset/pl/icon_post_quote.gif http://klubkm.pl/forum/images/smilies/tongue.gif

------------------------------
fotoamator
mikael-----
Początkujący

sek w tym ze ktos z rodzinki zobatrzy 1 raz i pokaz pokaz , daj popstrykac , no co nie dasz ?
przecierz ci go nie zjem :c14 . a mnie wtedy krew zalewa bo wychodze na dziwaka a jak powiem ile to kosztowalo to jeszcze gorzej ,ach te nierozumne ludziska :x

profile.country.pl_PL.title
grzechu1984
Początkujący

mikael napisał(a):

sek w tym ze ktos z rodzinki zobatrzy 1 raz i pokaz pokaz , daj popstrykac , no co nie dasz ?
przecierz ci go nie zjem :c14 . a mnie wtedy krew zalewa bo wychodze na dziwaka a jak powiem ile to kosztowalo to jeszcze gorzej ,ach te nierozumne ludziska :x



No niestety , część ludzi zachowuje się jakby robili to czy bezmyślnie czy nawet złośliwie . Hmmm ale taka już ludzka natura . Są ludzie i ludziska ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

mikael napisał(a):

sek w tym ze ktos z rodzinki zobatrzy 1 raz i pokaz pokaz , daj popstrykac , no co nie dasz ?
przecierz ci go nie zjem :c14 . a mnie wtedy krew zalewa bo wychodze na dziwaka a jak powiem ile to kosztowalo to jeszcze gorzej ,ach te nierozumne ludziska :x


Przyznam, że zupełnie Cię nie rozumiem.

Jak ktoś chce, to mu dajesz, ale najpierw zakładasz mu pasek na szyję. Przecież trudno zepsuć aparat samym trzymaniem :c7

profile.country.pl_PL.title
grzechu1984
Początkujący

Lajam napisał(a):

mikael napisał(a):

sek w tym ze ktos z rodzinki zobatrzy 1 raz i pokaz pokaz , daj popstrykac , no co nie dasz ?
przecierz ci go nie zjem :c14 . a mnie wtedy krew zalewa bo wychodze na dziwaka a jak powiem ile to kosztowalo to jeszcze gorzej ,ach te nierozumne ludziska :x


Przyznam, że zupełnie Cię nie rozumiem.

Jak ktoś chce, to mu dajesz, ale najpierw zakładasz mu pasek na szyję. Przecież trudno zepsuć aparat samym trzymaniem :c7



Może chodzi ogólnie o "bezmyślne" kręcenie , pstrykanie itd .... czasami ludzie klikają co popadnie nawet nie czytając tego co im się wyświetla , dlatego sam daje aparat tylko " zaufanym " a broń bożę pijanym cwaniakom ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

grzechu1984 napisał(a):

Może chodzi ogólnie o "bezmyślne" kręcenie , pstrykanie itd .... czasami ludzie klikają co popadnie nawet nie czytając tego co im się wyświetla


To co piszesz to jakaś totalna abstrakcja, mogłeś jeszcze dopisać: walenie sprzętem o ziemię, rzucanie w dal itp.

To tak jakbyś komuś nie pozwolił usiąść za kierownicą bo uważasz, że zaraz pogryzie Ci kierownicę, wyrwie gałkę skrzyni biegów i zrobi dziury w tapicerce.

Zazwyczaj jak ktoś prosi o pokazanie aparatu to ogląda go z uwagą, a nie dostaje małpiego rozumu. A jak masz obawy, to poproś żeby ostrożnie się z nim obchodził. A jeśli traktujesz aparat jak obiekt kultu to po prostu nie dawaj nikomu i tyle. ;)

Animavillis
Początkujący

Zanim kupiłam a200 najpierw pożyczyłam a300 żeby się trochę 'pobawić' i zobaczyć jak to jest. Teraz jestem zakochana w swoim aparacie i chyba niewielu osobom pożyczyłabym na dłużej niż 1 dzień. (niewielu jak nie jednej...)

Quter-----
Początkujący

Na spotkaniach warszawkich prawie zawsze jest mnóstwo sprzętu wszystko leży na stołach i każdy korzysta z tego na co ma ochotę. W tym gronie zaufanie mamy do siebie i sprzęt sobie pożyczamy bez żadnych ceregieli. Jak pożyczam Zdzichwi konwentery czy insze skła to wiem, że będą bezpieczne jak u mnie allbo jeszcze lepiej a na dodatek Zdzichu zna konsekwencje uszkodzenia itp itd. Najbardziej boję się dawać w łapki sprzęt właśnie rodzince no ale czasem trzeba.

profile.country.pl_PL.title
grzechu1984
Początkujący

Lajam napisał(a):


To co piszesz to jakaś totalna abstrakcja, mogłeś jeszcze dopisać: walenie sprzętem o ziemię, rzucanie w dal itp.

To tak jakbyś komuś nie pozwolił usiąść za kierownicą bo uważasz, że zaraz pogryzie Ci kierownicę, wyrwie gałkę skrzyni biegów i zrobi dziury w tapicerce.

Zazwyczaj jak ktoś prosi o pokazanie aparatu to ogląda go z uwagą, a nie dostaje małpiego rozumu. A jak masz obawy, to poproś żeby ostrożnie się z nim obchodził. A jeśli traktujesz aparat jak obiekt kultu to po prostu nie dawaj nikomu i tyle. ;)



Eee tam, po prostu sobie wisi obok krzyża na ścianie ... ale żeby od razu obiekt kultu .... :D :D :D :smileyhappy:

spolBushman1wjbfb
Początkujący

a Szfendak to mi pożyczył pierścienie i jeszcze mu nie oddałem :? teraz to mi już pewnie nic nie będzie chciał pożyczyć. bo nie do końca jestem przekonany, czy chcę te pierścienie oddać :smileytwisted: