anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Powitania :)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Powitania :)

Witam wszystkich.
Nazywam się Rafał Wylegała jestem członkiem małej grupy, w Sony zwanej Foto Team.
"mówcie mi Rafiki" :)

1 216 ODPOW. 1 216
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witam :c33

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Witam serdecznie wszystkich nowych forumowiczów.

Quter-----
Początkujący

Witamy serdecznie. :)

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

przyszedl czas i na mnie wiec witam sie cieplo :c22
moja alfunie mam od okolo 3 lat ale swiadomie :smileyredface: uzywam jej od ponad roku.
duzo czytam, przegladam i cwicze ,mam nadzieje zwalczyc oniesmielenie i zalozyc wlasna galerie ale poki co ,podziwiam prace w tutejszej galerii i jestem pod ogromnym wrazeniem niektorych z nich :c34

pozdrawiam :c10

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Witamy serdecznie http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif
Mamy nadzieje, że przełamiesz szybko onieśmielenie i będziemy mogli zobaczyć Twoje zdjęcia :c20
Pozdrawiam :c22

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Joel-----
Początkujący

Witam serdecznie :) gdyby nie ostatnie szkolenia lustrzanek sony ( Sulejów, Frączków ) pewno nie odkrył bym tego prestiżowego klubu ;) swoją drogą POZDROWIENIA dla panów szkoleniowców - ekipa pierwsza klasa :D:grin: tak 3mać panowie - czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania i zaraźliwe warsztaty! Btw. krótko o sobie - skromny fotoamator zawzięcie władający swoją alfą 200;) jak nabiorę odwagi postaram się wrzucić kilka prac. Pozdrowienia dla Wszystkich !!!

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Witam również wszystkich nowo przybyłych :c22
Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Witaj Joel :c37
Pochodzisz z miasta, które jest mi bliskie :) Dawno tam nie byłem :rolling_eyes:
Dobra. Koniec prywaty :nauseated_face:
Ja zachęcam do założenia swojej galerii i pokazania zdjęć szerszej publiczności :c20
Pozdrawiam http://klubkm.pl/forum/images/smilies/chlebisol2.gif

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam wszystkich nowych forumowiczów. :c37

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
LudzkiLucek
Początkujący

No pięknie, pojawiłem się jakiś czas temu na forum, a ten wątek zobaczyłem bardzo niedawno. Przepraszam za brak kindersztuby i witam wszystkich. :)