anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

H50 i odczyt z pamięci aparatu

dobisz
Początkujący

H50 i odczyt z pamięci aparatu

Witam
Mam problem ze zgraniem zdjęć z pamięci aparatu (nie chodzi o kartę).
Przy próbie zgrania zdjęć z pamięci udaje się zgrać 1 z 3 zdjęć w formacie 9M a przy formacie 3M udało się zgrać 2 z 6. Czy ktoś z Was próbował zapisać zdjęcia w pamięci aparatu i potem je przegrać do komputera?
Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
egamid
Nowicjusz

U mnie w H-50 wszystko chodzi OK. Zdjęcia ,które poddam obróbce już w aparacie zapisywane sa na karcie i nie ma najmniejszego problemu ze zrzutem zarówno zrobionych spontanicznie jak i tych poddanych obróbce. Mam na myśli to , że wszystkie zdjecia kopiuja sie na komputer ...czasem jedno zdjęcie na 400-500 zrzucanych ..zapisuje sie w kompie z błędem . (bład opisze zaraz w osobnym temacie). Lecz fizycznie wszystkie zdjęcia kopiuja sie na dysk komputera . Używam non stop ustawienia 9M.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

dobisz napisał(a):

Witam
Mam problem ze zgraniem zdjęć z pamięci aparatu (nie chodzi o kartę).
Przy próbie zgrania zdjęć z pamięci udaje się zgrać 1 z 3 zdjęć w formacie 9M a przy formacie 3M udało się zgrać 2 z 6. Czy ktoś z Was próbował zapisać zdjęcia w pamięci aparatu i potem je przegrać do komputera?
Pozdrawiam


Witaj,
Przeprowadziłem taką operację na kilku egzemplarzach. W każdym przypadku kopiowanie odbyło się poprawnie. Jeżeli opisany przez Ciebie efekt nie ustąpił, skontaktuj się proszę w wybranym Centrum Serwisowym Sony. Wykaz punktów został zamieszczony na stronie:

http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;