anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SLT-A65V

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
czar13
Poszukiwacz

SLT-A65V

Witam. Kupiłem SLT-A65 przywieziony ze Stanów. Posiada wersję softa 1,07, czyli ostatnią. Jednak nie ma tam polskiego języka. Nie jest to wielkim problemem, ale "powoduje chwile zastanowienia". 

Co zrobić, by jednak była opcja języka polskiego ? Czy jest to możliwe?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Niestety, nie ma takiej możliwości. Tylko aparaty przeznaczone do dystrybucji europejskiej posiadają język polski, sprzet przeznaczony na pozostałe rynki (azjatycki, amerykański) nie ma możliwości instalacji / aktywacji języka polskiego. Wersje języka to nie tylko wgranie softu ale jest to kwestia płyty głównej (bez zmiany płyty na wersję europejską nie można wgrać softu europejskiego gdzie jest język polski).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Niestety, nie ma takiej możliwości. Tylko aparaty przeznaczone do dystrybucji europejskiej posiadają język polski, sprzet przeznaczony na pozostałe rynki (azjatycki, amerykański) nie ma możliwości instalacji / aktywacji języka polskiego. Wersje języka to nie tylko wgranie softu ale jest to kwestia płyty głównej (bez zmiany płyty na wersję europejską nie można wgrać softu europejskiego gdzie jest język polski).

profile.country.PL.title
czar13
Poszukiwacz

Dziękuję za szybką odpowiedź. Trochę znam się na softach i tak mi się wydawało. Ale teraz dzięki odpowiedzi Pana jestem pewien.Nie jest to tak wielki problem angielski opis, bo mam starszą Alfę "polską" i wręcz się przyzwyczaiłem i jak mogę dodać - intuicyjnie rozpoznaję Menu. Jeszcze raz dziękuję.